חץ מערכות לרכב
 דף הבית  אודותינו  חדשות ומבצעים  שאלות ותשובות צור קשר   0 פריטים | 0.00 חשבון תנאי שימוש לקופה 

תפריט
  כל הקטגוריות 

  מבצעים 

  אביזרים לרכב

  סלולר ותקשורת

  מוצרי אלקטרוניקה

  מחשבים ומשרד

  בגדי נשים ואביזרים

  בגדי גברים ואביזרים

  שעונים ותכשיטים

  יופי טיפוח ובריאות

  לאם, לילד ולתינוק

  תיקים וארנקים

  תחפושות ואביזרים

  עוד...


חדש בחנות
תחפושת וונדר וומן לילדים


רבי מכר
  מוט אנטנה למאזדה 3

  פח אשפה לרכב

  מילוי לצופר ידני

  קופסא לשלט קוברה ישן

  שלט לדיבורית PARROT


הלהיטים שלנו
  התקנת דיבורית ב- 149 ש"ח בלבד!!!

  התקנת דיבורית Parrot (פרוט) לרכב - Bluetooth

  Parrot CK3100 דיבורית בלוטוס לרכב

  קודן לרכב כולל התקנה!!!

  התקנת רדיו דיסק ב- 100 ש"ח בלבד!!!


פרסומות

פייסבוק
Horizontal Banner

תקנון

תקנון זה מתייחס לנשים וגברים כאחד. התקנון נכתב בלשון זכר למען הנוחות הקריאה בלבד.
תקנון אתר www.Sjaudio.co.il להלן "האתר" מצד אחד לבין גולש ו-או רוכש להלן ה"גולש" מצד שני תקנון זה מהווה זיכרון דברים לכל דבר לעניין ובא להציג את יחסי המסחר ותנאי התקשרות בין הגולש לבין האתר.
תקנון זה מתייחס לנשים וגברים כאחד.

חברת חץ מערכות מפעילה את אתר הקניות SJAUDIO,הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון,כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .

תנאים המפורטים בתקנון זה (להלן: "תנאי השימוש") חלים על כל משתמש אשר בוחר להשתמש בשרותי המערכת ותכני האתר (להלן: sjaudio.co.il). כל המבצע פעולה באתר sjaudio (להלן: "משתמש") מצהיר כי הינו מודע לתנאי השימוש באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה נגד אתר sjaudio, בעלי האתר, מפעילי האתר, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות האתר על פי תנאי השימוש. רק הכללים שיפורסמו בתנאי שימוש אלו יחייבו את האתר sjaudio (להלן sjaudio), כלפי משתמשים באתר. sjaudio שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, אולם כל שינוי יחול אך ורק על מוצרים ו/או על שירותים שנרכשו לאחר השינוי.
 
פרטים כללים:
 
רשאים להשתתף באתר בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט .
אתר sjaudio מספק שרותי מסחר אלקטרוני למשתמשים.
אתר sjaudio פועל כמתווך בין אתרי מסחר אלקטרונים ופלטפורמות תשלום (להלן: "אתרים השותפים"), לרבות  www.ebay.com , www.amazon.com ,www.aliexpress.com לבין משתמשים.
אתר sjaudio פועל כמתווך בין בעלי עסק ישראלים (להלן: "מוכרים שותפים") לבין משתמשים.
משתמשים אשר רוכשים ו/או משתמשים במוצרים ו/או שירותים של אתרים השותפים דרך אתר sjaudio, כפופים לתנאי השימוש של אתרים השותפים.
משתמש שמסכים עם תנאי השימוש של האתר sjaudio, מסכים עם תנאי השימוש של כל אתר שותף אשר עבורו מבוצע השרות של אתר sjaudio.
המשתמש הינו האחראי הבלעדי להגנה על סודיות הסיסמא/ות לאתר ו/או פרופיל האישי שלו באתר בכל הקשור בו ו/או באתרים השותפים.
המשתמש מאשר בזאת, כי הובהר לו על הפרעות שיכולות לקרות במהלך השימוש באתר שקשורות ישירות לתפעול האתר ו/או קשורות לתקלות שיכולות להיגרם על ידי צד שלישי לרבות חברות שמספקות שרותי אינטרנט, חברות שמספקות שרותי אחסון המידע, חברות המספקות תשתיות אינטרנט. משתמש פוטר את חברת "חץ מערכות" או את האתר sjaudio מכל אחריות ו/או נזק ו/או הפסד ו/או תשלום אשר ייגרמו לו עקב האמור לעיל.
לחברת חץ מערכות או את האתר sjaudio יש זכות מלאה בכל עת לשנות ו/או להפסיק כל תכונה ו/או מאפיין של האתר על פי רצונה החופשי ללא חובת הודעה על כך למשתמש בשום צורה שהיא.
רשאים להשתתף באתר בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט .

sjaudio רשאית בכל עת ולפי שיקול דעתה וללא צורך בהסבר מכל צורה, להסיר כל תוכן אשר פורסם ע"י המשתמש באתר sjaudio לרבות תגובות על תכנים שפורסמו על ידי משתמשים אחרים.
sjaudio רשאית בכל עת ולפי שיקול דעתה וללא צורך בהסבר מכל צורה, למחוק ו/או ולהשהות ו/או להפסיק לחלוטין פעילות של משתמש באתר sjaudio.
שינוי תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.
sjaudio שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להסיר ו/או להוסיף או לבטל תנאי השימוש באתר, ללא צורך בהודעה מוקדמת ו/או חובת הבאת נימוקים בנדון.
שינויים אשר יתבצעו על ידי sjaudio יחלו על כל משתמשי האתר מרגע ביצוע השינויים.
כללי התנהגות:
sjaudio שומרת לעצמה את הזכות לערוך ו/או לשנות ו/או למחוק תכנים של משתמשים ללא צורך בהודעה ו/או הבאת נימוקים בנידון.
אין המשתמש ישמש באתר sjaudio בכל דרך שהיא אשר אסורה על פי חוק.
Sjaudio  וחברת חץ מערכות, לרבות מפעילי האתר, בעלי החברה וכל הגורמים נוספים, אשר קשורים בתכנון המערכת, אינם אחראים על כל נזק גופני ו/או נפשי אשר יכול להיגרם על ידי תכנים שהועלו על ידי משתמשים באתר sjaudio.
משתמש לא יפרסם או ישדר דרך האתר כל חומר, אשר מפר בכל דרך שהיא זכויותיהם של אחרים, מאיים, פוגעני, מטעה, מעליב, משמיץ, דוחה, חודר/מפר פרטיות, גס, מגונה או באופן אחר מעורר התנגדות, מעודד התנהגות פלילית, מקים עוולה אזרחית ו/או מפר בדרך אחרת כל חוק ו/או דין ו/או אשר מכיל דבר פרסום או שידול בקשר למוצרים או שירותים כלשהם.
משתמש לא ישתמש בפרטים ו/או סיסמאות ו/או תכנים של משתמשים אחרים בניגוד לחוק.
אסור למשתמש להשתמש בחלקי קוד ו/או אלגוריתמים ו/או תוכנות מכל סוג לצורך איסוף מידע מאתר sjaudio.
אסור למשתמש לפתוח חשבון עבור מישהו אחר ללא הסכמתו המפורשת ו/או לפתוח חשבון עבור קבוצה או ישות צד שלישי.
אסור למשתמש לחקות אדם או ישות ו/או לייצגו שלא כהלכה ו/או השתייכותו לאדם ו/או לקבוצה מסוימת.
משתמש מסכים בזאת שחלק מפרטים האישיים שלו ימסרו לאתרים השותפים ו/או מוכרים שותפים כפי שהם מופיעים באתר sjaudio ו/או כפי שהמשתמש הגדיר אותם במהלך השימוש באתר sjaudio לרבות כתובת מגורים, מספר טלפון להתקשרות, דוא"ל אשר המשתמש נרשם אתו, שם מלא וכל פרט אחר אשר יידרש כדי לספק שרות שאתר sjaudio מציע.
sjaudio אינה שומרת פרטי אשראי בשרתי החברה ו/או בשום אמצעי השייך בלעדית לחברת sjaudio ואינה מפיצה ו/או משתפת בשום צורה ובשום ערוץ פרטים אלה.
יש לציין שפרטי האשראי לא נשמרים כלל במערכת האתר , החיוב מתבצע דרך האתרים השותפים
זאת על מנת להבטיח עסקה בטוחה ומוגנת ללקוח.

קניין רוחני וסימני מסחר:

כל חומרי ו/או תכני ו/או מערכות ו/או אלגוריתמים של האתר הם רכוש בלעדי של sjaudio
ו/או נעשה בהם שימוש תחת הרשאה מפורשת של בעלי הזכויות שאליהם הם שייכים.
כל העתקה, הפצה, שידור, פרסום, שימוש או שינוי בדרך אחרת של האתר ו/או חלקיו מבלי הסכמה מוקדמת מפורשת בכתב מ- sjaudio, אסורה בהחלט. כל הפרה של האמור בסעיף זה, עלולה לגרום לתוצאה של הפרת זכויות יוצרים, זכויות סימני מסחר או זכויות קניין רוחני, באופן שעלול להשית על המשתמש עונשים ו/או קנסות פלילים ו/או אזרחיים על פי חוק ודין.
אין לשנות ו/או לערוך ו/או להוסיף אלמנטים גרפיים ו/או טקסט ו/או מוסיקה וצלילים על כל היבטיהם גם במקרים שקיים אישור מפורש מטעם sjaudio על שימוש בתכנים של אתר. כל סימני המסחר המופיעים באתר הם בבעלות בלעדית של האתר sjaudio.
משתמש לא יפרסם או יעלה לאתר כל חומר ו/או תוכן על כל היבטיו, אשר לא קיים ברשות אותו המשתמש אישור מפורש מבעל זכויות היוצרים של החומר ו/או התוכן.
אין חץ מערכות ו/או sjaudioומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אחראים על כל הפרה של קניין רוחני ו/או זכות מוסרית ו/או הפרה בשימוש של סימני מסחר של צד שלישי ע"י משתמש רשום באתר sjaudio.
אחריות על עבירה של זכויות יוצרים ו/או קניין רוחני שבוצע על ידי המשתמש אינה חלה על חברת חץ מערכות sjaudio. כל עבירה המתבצעת על ידי המשתמש באתר sjaudio באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש.
sjaudio וכן כל סימן מסחר אחר המופיע באתר המכיל את המילה sjaudio, בין שמדובר סימן מסחר המכיל מילים/אותיות בלבד ובין שמדובר סימן מסחר מעוצב ו/או גרפי, הנו סימן מסחר של חברת חץ מערכות, מהווה חלק מקניינה וכל הזכויות בקשר לכך שמורות עמה. כל סימני המסחר האחרים המופעים באתר הינם קניינם של בעליהם החוקיים.
אחריות:
משתמש יודע ומבין שכל השימוש הנעשה באתר הוא על אחריותו ו/או סיכונו של המשתמש ו/או מטעמו בלבד. חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אינם מתחייבים ואינם מצהירים כפעילות האתר תיהנה תקינה ו/או זמינה ו/או סדירה בכל עת. כל נזק ו/או הפסד אשר עלול להיגרם בכשל פעילות של אתר sjaudio היא על אחריות המשתמש בלבד.
אין חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אחראים ו/או ערבים להתנהגות בלתי תקינה ו/או פלילית ו/או פוגעת של צד שלישי שממנו נרכשים המוצרים ו/או שירותים דרך אתר sjaudio.
המוצרים והשירותים באתר מוצגים בתום לב וללא סינון מקדים על ידי החברה חץ מערכות sjaudio. אין בהצגתם המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים של המוצרים ו/או השירותים, תכונותיהם ו/או טיבם.
אין חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אחראים על נזקים ו/או הפסדים הנגרמים עקב קבלת החלטתו של משתמש בגין רכישת מוצר ו/או שרות שמוצא על ידי האתר sjaudio.
משתמש מסכים לשפות ולפצות את חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה מפני כל תביעה ו/או דרישה, לרבות הוצאות ושכר טרחת עורכי דין, הנובעים או הקשורים לפעילותו שלא על פי תנאי שימוש אלה ו/או שלא כדין.
משתמש הנו האחראי הבלעדי לכל אינטראקציה עם בית העסק ועם משתמשים אחרים באתר. משתמש הקצה משחרר את חץ מערכות sjaudio מכל תביעה, דרישה, חבות הקשורים לכל מוצר ו/או שירות של בית עסק ו/או אתר שותף ו/או מוכר שותף ו/או צד שלישי שעבורו אתר מספק שרות, לכל פעולה של הגורמים אשר פורטו, לרבות כשל של בית עסק ו/או אתר שותף ו/או מוכר שותף ו/או צד שלישי שעבורו אתר מספק שרות לפעול בהתאם לכל דין וכן כשל של הגורמים אשר פורטו לקיים את תנאי העסקה, וכן לגבי כל אינטראקציה, בין אם מקוונות ובין אם לאו, עם כל משתמש אחר.
חברת חץ מערכות sjaudio אינה נושאת באחריות על נזקים ו/או הפסדים אשר נגרמים למוצרים ו/או פריטים ו/או שירותים שאתר sjaudio מספק לצרכן על ידי צד שלישי לרבות מקרים, הכוללים אך לא מגבילים, של אסונות טבע, מלחמות ושביתות במשק.
חברת חץ מערכות sjaudio אינה אחראית על שגיאות כתיב ו/או תמחור ו/או מידע מוסתר מהמשתמש אשר מקורם בתכנים שנוצרו במקורם לא על חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה.
חברת חץ מערכות sjaudio אינה אחראית על תשלומי מיסים, מכסים, מע"מ ו/או כל היטל אחר שיוטל על המשלוח, שהוזמן דרך האתר sjaudio על ידי הרשויות המקומיות.
חברת חץ מערכות sjaudio אינה אחראית על אספקת פרטים שגויים ע"י משתמש בעת הרכישה. כל נזק ו/או עוול נפשי או מוסרי הנגרמים מאספקה של פרטים שגויים הם על אחריות הבלעדית של המשתמש ו/או גוף ו/או מייצג אשר מבצע פעולה מטעמו.
המשתמש מאשר כי קרא את התקנון על כל הפרטים ומבין שאתר sjaudio הינו סה"כ גורם ממליץ ומקשר למוצרים אשר נמכרים ע"י האתרים השותפים .
מדיניות משלוחים, החזרת המוצרים וביטול הזמנות יתבצעו באמצעות האתרים השתופים.
מובהר בזאת למשתמש, אשר מדיניות החזרת המוצרים וביטול הזמנות כפופים למדיניות וחוקי המדינה בה נמצא המוכר וכפופים לתנאי השימוש של אתרי המסחר אלקטרוני  של האתרים השותפים שעבורום אתר sjaudio נותן את השרות.
אין אפשרות לבטל את העסקה באתר sjaudio מאחר וכל פעולת הרכישה מתבצעת מול האתרים השותפים שעבורם אתר sjaudio מספק שירותים.
מוצרים ו/או פריטים המשווקים על ידי מוכרים שותפים כפופים לחוקי ישראל עם כל המשתמע מכך.
אחריותו של המשתמש לשלם דמי משלוח פריט ו/או מוצר אשר מוחזר למוכר ו/או בית העסק ו/או שותף של אתר sjaudio.
משלוח המוצר מבוצע בהתאם למדיניות הפלטפורמה ממנה מוזמן המוצר ובאחריותה . זמן המשלוח משתנה ממוצר למוצר בהתאם לפלטפורמה או מוכר ספציפי של המוצר ומופיע בפירוט המוצר באתר.
חברת חץ מערכות sjaudio לא תישא בהפסדים ו/או נזקים שיגרמו לקונה כתוצאה משחרור החבילה באופן עקיף לרבות אך לא מוגבל להוצאות: דלק, תחבורה ציבורית, הפסדים שנגרמו עקב עיכוב החבילה בזמן ההמתנה לשחרורה מהרשויות.
חברת חץ מערכות sjaudio אינה מבצעת ו\או מתפעלת את ההליכים ו\או צעדים לצורך שחרור החבילה מרשויות שקשורות להליך שחרור החבילה או חלקיה. הליכים אלו הינם באחריותו של הלקוח בלבד.
אין חברת חץ מערכות sjaudio ומפעיליה, מנהליה, עובדיה ושותפיה אחראים ו/או ערבים על כל נזק שנגרם לחבילה ו\או מוצר בעת הליך השחרור של החבילה ו\או המוצר מרשויות המתאימות.

סמכות שיפוט:

•הדין החל על תקנון הנ"ל הוא הדין הישראלי בלבד.
•סמכות השיפוט הייחודית והבלעדית לכל עניין ומחלוקת תהיה לבתי המשפט של מחוז ת"א.
•התקנון ניתן לשינוי בכל עת ע"י החברה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

הנתונים הרשומים במפרטים הטכניים של המוצר נאספו מאתרי האינטרנט של האתרים השותפים.


צוות אתר Sjaudio מאחל לכם קנייה נעימה , נשמח לקבל תגובות או הערות.

ט.ל.ח                                                                     

 


© 2018 sjaudio.co.il. All Rights Reserved.

Hosted by SRV Internet Services